Blachotrapez Cup 2022 Dolní Město

Poslední lokální kolo dětského fotbalového turnaje Blachotrapez Cup 2022 proběhlo v Dolním Městě. Prožili jsme nádherný den plný dětského smíchu, fotbalových zápasů a suprové atmosféry.

Poslední regionální turnaj v Dolním Městě

Posledního kvalifikačního turnaje se nám zúčastnilo celkem 16 týmů, více jako 160 dětí soupeřilo ve čtyřech základních skupinách, ze kterých postupovali do malého finále. Dle aktuálního umístění ve skupině se týmy zařadili do skupiny bronzové, stříbrné, zlaté a skupiny šampionů.

A jak dopadl Blachotrapez Cup 2022 v Dolním Městě a kdo postupuje do finále, které proběhne v půlce záři?

Týmy, které si zajistili postup do finále

Skupina Šampionů:

1. Golčův Jeníkov
2. Havlíčkův Brod
3. Lípa
4. Dlouhá Ves

Zlatá skupina:
1. Přibyslav
2. Rozsochatec
3. Okrouhlice
4. Havlíčková Borová

Týmy, který postup jen o chloupek unikl

Stříbrná skupina
1. Habry
2. Světlá nad Sázavou
3. Ždírec nad Doubravou
4. Věznice

Bronzová skupina
1. Hněvkovice
2. Ledeč nad Sázavou
3. Štoky
4. Libice nad Doubravou

Doprovodný program je na Cupu pro všechny

Velká skluzavka, zábavný skákací hrad pro nejmenší, malování na obličej. Jako vždy se nám podařilo vykouzlit úsměv na každé dětské tváři. I malý fotbalisté si přišli na své, střelba na přesnost, měření rychlosti střely – tyto disciplíny využili nejen děti, ale i trenéři a dospělí i my z Blachotrapez.

Na Blachotrapez Cup je každé dítě vítězem

Všechny děvčata a chlapci, kteří se utkali na hřišti odcházeli jako vítězové s pamětní medailí na krku a odměnou za účast. S malým pohárem a individuální odměnou odcházel nejlepší hráč z každého týmu.

I v Dolním Městě měl Blachotrapez Cup nejlepšího střelce, brankáře a nejužitečnějšího hráče. V těchto kategoriích se umístili:

Nejlepší střelec s 19 brankami z týmu Habry byl Dan Valenta

Nejlepším gólmanem z týmu … se stal …

Nejužitečnějším hráčem se dle trenérů stal …. z týmu …

Podle radostného ryku při vyhlašování a podle potlesku pro každý tým víme, že se naše mise povedla, a že si děti opět Blachotrapez Cup užili plnými doušky.

Moc děkujeme všem zúčastněným, přejeme jim spoustu sportovních úspěchů a těšíme se, jak se 8. října potkáme od 10:30 na finálovém turnaji Blachotrapez Cup v Havlíčkově Brodě.

Tým Blachotrapez