A je to tady! Blachotrapez CUP 2022 už klepe na dveře.

Zelená je tráva, fotbal to je hra….

Po téměř roce ovšem bez jakýchkoli omezení opět přicházíme k Vám, abychom potěšili nejen Vás, ale zejména vaše ratolesti. Přinášíme Blachotrapez CUP 2022 – fotbalové turnaje pro děti do 10 let spojené s bohatým doprovodným programem pro všechny.

Tak jak rostou děti, rosteme i my a letos jsme rozšířili nabídku turnajů. Snažíme se přijít do každého koutu české Republiky a dát šanci zúčastnit se této úžasné akce lidem z co největšího území Česka.

Bohatý doprovodný program

Program pro celou rodinu

Nemusíte hrát fotbal na to, abyste si s námi užili den. Přijďte si vychutnat zábavu se svými dětmi, rodiči nebo přáteli. Máme pro Vás připraveny různé atrakce a soutěže. Děti můžete nechat vyřádit na nafukovacích hradech, ve stánku malování na obličej, zatímco vy si budete vychutnávat kávičku nebo jiné občerstvení. Můžete se zúčastnit i soutěží o nejrychlejší či nejpřesnější střelu.

Vybojuj si postup do finále!

Poprvé na Blachotrapez CUPu zavádíme možnost zabojovat o postup do celostátního finálového turnaje a získat tak pro svůj klub nejen krásné nové fotbalové dresy, ale také sportovní fotbalové vybavení pro rozvoj fotbalového talentu.

Celý Blachotrapez CUP 2022 je rozdělen do tří regionálních kol

Chomutov – 19.6.2022

Olomouc – 27.8.2022

Okrouhlice – 3.9.2022

Na každém regionálním turnaji bude mezi sebou soupeřit až 16 týmů. 5 nejlepších týmů v regionálních kolech si vybojuje postup do finálového turnaje do Havlíčkova Brodu ve druhé polovině září.

FINÁLE Havlíčkův Brod – 17.9.2022

Neváhejte a registrujte své týmy již nyní.

Vyplňte registrační formulář, stáhněte jej a pošlete na mail koordinátorovi Vámi vybraného turnaje. Mailovou adresu koordinátorů jednotlivých turnajů naleznete v propozicích. Registrujte se co nejdříve, na každý turnaj je limitován počet 16-ti týmů.

Každý tým se může zúčastnit jen jednoho regionálního turnaje.

© Copyright - chcemepomahat.cz