A je to tady! Blachotrapez CUP 2023 baví

Jsme opět tady. I v roce 2023 se k Vám chceme přiblížit díky projektu pomoci www.chcemepomahat.cz. Blachotrapez cup 2023 je fotbalový turnaj pro děti do 10 let spolu s bohatým doprovodným programem pro všechny. Již v květnu k Vám zavítáme a to konkrétně do tří různých měst.

Blachotrapez cup 2023 otevíra své brány

13.5 zavítáme do Dolního Města a 20.5 Vás rádi uvidíme v Chomutově na fotbalovém hřišti Dr. Janského. O týden později zakončíme regionální vyřazovací turnaje v hlavním městě – Praze na umělé trávě FK Motorlet Praha 5.

Začínáme vždy v 9.00 slavnostním ceremoniálem

Na každém regionálním turnaji bude mezi sebou soupeřit až 16 týmů. 5 nejlepších týmů v regionálních kolech si vybojuje postup do finálového turnaje, který se bude konat na fotbalovém stadionu v Havlíčkově Brodě 10.6.2023

Neváhejte a registrujte své týmy již nyní. Těší se na Vás společnost Blachotrapez spol sro

Bohatý doprovodný program pro všechny ZDARMA

Nemusíte hrát fotbal na to, abyste si s nami užili den. Přijďte si vychutnat zábavu se svými dětmi, rodiči nebo přáteli. Máme pro Vás připraveny různé atrakce a soutěže. Děti můžete nechat vyřádit na nafukovacích hradech, ve stánku malování na obličej, zatímco vy si budete vychutnávat kávičku nebo jiné občerstvení. Můžete se zúčastnit i soutěží o nejrychlejší či nejpřesnější střelu. Určitě si nenechte ujít chuť cukrové vaty.

Podívejte se s námi jak to vypadalo minulý rok v Dolním Měste.

Článek zde

Vybojuj si postup do finále!

Tak jako loni, i nyní děti budou bojovat na regionálních kolech Blachotrapez CUPu o postup do celostátního finálového turnaje a mohou získat tak pro svůj klub nejen krásné nové fotbalové dresy, ale také sportovní fotbalové vybavení pro rozvoj fotbalového talentu.

Vyplňte registrační formulář, stáhněte a pošlete na email m.petrasek@blachotrapez.sk s vyznačením Vámi vybraného turnaje. Registrujte se co nejdříve, na každý turnaj je limitován počet 16-ti týmů.

Každý tým se může zúčastnit jen jednoho regionálního turnaje.

Dolní Město – 13.5.2023

Chomutov – 20.5.2023

Praha 5 FK Motorlet – 27.5.2023

Na každém regionálním turnaji bude mezi sebou soupeřit až 16 týmů. 5 nejlepších týmů v regionálních kolech si vybojuje postup do finálového turnaje do Havlíčkova Brodu.

FINÁLE Havlíčkův Brod – 10.6.2023

© Copyright - chcemepomahat.cz