Finále Blachotrapez Cup 2023 – Nezapomenutelné celostátní finále v Havlíčkově Brodě

Blachotrapez Cup 2023 dosáhl svého vyvrcholení v nesmírně napínavém finále, které se konalo 10. června 2023 v krásném Havlíčkově Brodě. Tento prestižní fotbalový turnaj od společnosti Blachotrapez shromáždil 16 postupujících týmů z regionálních turnajů v Dolním městě, Chomutově a Praze. Týmy se utkaly na jednom místě, aby soutěžily o titul a ukázaly své fotbalové schopnosti na nejvyšší úrovni. Blachotrapez Cup 2023 přinesl nezapomenutelné momenty a bohatý doprovodný program, který oslovil všechny fanoušky.

CHCEMEPOMAHAT – Fotbalová radost bez omezení

Projekt CHCEMEPOMAHAT je nejen slovní frází, ale skutečným posláním společnosti Blachotrapez. Už třetí rok po sobě pořádají jedinečné fotbalové turnaje pro děti do 10 let, nejen v České republice, ale také na Slovensku . Cílem těchto akcí je poskytnout dětem z malých měst a vesnic možnost zažít fotbalovou radost v plné míře, zcela ZDARMA … Stačí jen přijít a být součástí tohoto neopakovatelného zážitku.

Božská kombinace fotbalu a zábavy

Blachotrapez Cup 2023 přinesl kromě kvalitního fotbalu také bohatý doprovodný program, který naplnil léto nezapomenutelnými zážitky. Tento krásný fotbalový turnaj s bohatým doprovodným programem byl otevřen všem účastníkům ZDARMA. A i když samotné hraní fotbalu nebylo povinné, návštěvníci akce si užili den plný radosti a zábavy.

Blachotrapez Cup se stal nejen sportovní akcí, ale i rodinnou událostí, kde se setkaly děti, rodiče, rodiny a přátelé. Atrakce a soutěže byly přizpůsobeny všem věkovým kategoriím, aby se každý mohl aktivně zapojit. Děti se vyřádili na obrovském nafukovacím hradě, nechali si namalovat barevné motivy na obličej, zatímco dospělí si odpočinuli při kávičce a občerstvení. A sladká chuť cukrové vaty provázela atmosféru celé akce. Pro sportové nadšence nechyběl ani stánek s lukostřelbou, kde si mohli vyzkoušet své schopnosti ve střelbě z olympijského luku.

Souboje, které vytvořily hrdiny

Samotný turnaj Blachotrapez Cup byl působivý a nezapomenutelný. Kluby musely absolvovat náročné eliminační souboje v regionálních kolech Blachotrapez CUPu, aby si vybojovaly prestižní postup do celostátního finále. V této soutěži nešlo jen o slávu, ale o cenné fotbalové dresy a vybavení pro další rozvoj fotbalových talentů.

Regionální kola byla plná vzrušení, když se 16 týmů v každé oblasti odvážně utkalo a bojovalo o výsadu postupu do velkého finále. Každý turnaj byl napínavý a vyrovnaný až do samého závěru. Nakonec se 5 nejlepších týmů z každého regionálního kola radovalo z postupu do finálového turnaje.

V Dolním měste se z kvalifikačních soubojů do finále probojovaly týmy: Ždírec nad Doubravou, Havlíčkův Brod, Ledeč nad Sázavou, Havlíčkova Borová a Světlá nad Sázavou. Ústecký region reprezentovaly týmy Neštěmice, Duchcov, Hájek a dva týmy z Bíliny. Prahu zastupovaly týmy z Motorletu Praha,  Meteoru Praha, Slivence, Řep a Modřan. Loňský vítěz Přibyslav měl automatický postup do finále zajištěn.

Napjatý finálový turnaj a triumf vítězů

Nakonec přišel ten velký okamžik, kdy se všechny týmy utkaly v grandiózním finálovém turnaji, který se konal v areálu stadionu na Losích v Havlíčkově Brodě. Napětí na hřišti bylo citelné, když se děti setkaly tváří v tvář s vrstevníky, proti kterým ještě nikdy nehrály. Zápasy byly vyrovnané a o postupujících ze základních skupin do play-off se rozhodovalo do posledních vteřin závěrečných utkání.

Chlapci a dívky z týmu Motorlet Praha předvedli svoji dominanci a zasloužují si titul šampionů Blachotrapez Cupu 2023 po vítězství v Pražském derby proti týmu Meteor. Jejich výkon byl nesmírně působivý a v závěrečném souboji ukázaly své fotbalové kvality. S radostí si odnesli nejen titul turnajového vítěze, ale také krásný putovní pohár.

Díky všem zapojeným

Chtěli bychom vzdávat hold a velké poděkování nejen všem účastníkům, týmům a hráčům, ale také těm, kteří svou obětavou prací a pomocí přispěli k průběhu celého Blachotrapez Cupu 2023. Vaše úsilí a odhodlání bylo neocenitelné a bez vás by tento turnaj nemohl být tak úspěšný . Vaše oddanost a srdce, které jste vložili do organizace a realizace akce, nás dojímají.

Děkujeme vám, milí zaměstnanci, za vaši neustálou práci a nasazení. Vaše profesionální příprava, vedení týmů, technická podpora a péče o logistiku zabezpečily plynulý průběh turnaje. Vaše pozitivní energie a ochota pomáhat vytvořily výjimečnou atmosféru, ve které se děti cítily vítány a bezpečné.

Hrdinský tým dobrovolníků

Chceme také vyslovit hlubokou vděčnost všem dobrovolníkům, kteří věnovali svůj čas a energii při organizaci akce. Vaše obětavost a ochota pomoci znamenala hodně pro děti, rodiče a všechny účastníky. Vaše role v pozadí byla nenahraditelná a vaše láska k fotbalu a touha pomáhat přinesla nezapomenutelné zážitky všem přítomným.

Díky rodinám a fanouškům

Velký dík patří i rodinám a fanouškům, kteří se zúčastnili Blachotrapez Cupu 2023. Vaše podpora a povzbuzování hráčů bylo neocenitelné. Vytvořili jste atmosféru, ve které se děti cítily motivované a hrdé na své výkony. Vaše zapálení a plamen, který jste přinesli na stadion, bylo silnou hnací silou pro všechny zúčastněné.

Překvapení v mailu, které potěšilo

Přišel nám mail, za který jsme nesmírně vděčný:

Dobrý večer.

                 Jménem fotbalového oddílu FK Bílina, Vám ještě jednou vyslovujeme velké poděkování,
                  za organizaci takovéhoto nádherného, fotbalového, mládežnického turnaje.
                                            S úctou k Vám, a s pozdravem, fotbalu zdar     Junek Petr                                                                                       Petr Junek – trenér přípravek FK Bílina

Nezapomenutelné zážitky a vzácné vzpomínky

Blachotrapez Cup 2023 přinesl množství nezapomenutelných zážitků a vzácných vzpomínek. Díky vám všem jsme mohli vytvořit akci, která vytvořila pozitivní zážitky pro děti a rodiny. Vaše angažovanost a snaha o vytvoření příjemného prostředí pro všechny účastníky zanechala hluboký dojem a úsměv na tvářích všech, kteří se zúčastnili. Věříme, že i příští rok nám přinese nové příležitosti setkat se a společně zúčastnit se dalšího skvělého Blachotrapez Cupu. Vaše podpora a nasazení jsou pro nás neocenitelné a těšíme se na budoucí projekty a akce, které spolu překonáme.

Ještě jednou velké DĚKUJEME všem, kteří jste přispěli k úspěchu Blachotrapez Cupu 2023. Vaše práce, oddanost a láska k fotbalu a pomoci dělají tento svět lepším místem pro děti.

© Copyright - chcemepomahat.cz