Radost dětí na ledě

Krásný Mikuláš

11.12.2021 jsme v Havlíčkově Brodě zorganizovali Mikulášský hokejový turnaj pro nejmenší děti.

V 8:00 hodin se již „Kotlinou“ ozýval dětský křik, naplněný radostí ze sportování, v tomto případě z hokeje.

Zimní stadion v Havlíčkově Brodě byl dokonale připravený na velký hokejový svátek. V hale jsme přivítali na 80 dětí ročníku 2014 a mladších. Kvůli pandemickým opatřením se na stadionu nemohla sejít široká veřejnost, což byla velká škoda, ale i rodinní příslušníci malých sportovců dokázali vytvořit vynikající atmosféru.

hokejové hviezdy
víťaz

Budoucí hokejové hvězdy

Turnaj probíhal ve dvou kategoriích na malých hřištích. Mladší kategorie měla 4 týmy, starší 3 týmy. V průběhu zápasů nebyla nouze o pořádné souboje a dechberoucí akce, které tyt malé talenty předváděly. U starších dětí proběhla i soutěž hokejových schopností, ve které malý hokejisté změřily síly v rychlosti a obratnosti s pukem a hokejkou.

Jak je u nás zvykem, vítězem se stali všichni. Každé dítě si s turnaje kromě medaile s dárkovou taškou od BLACHOTRAPEZ plnou sladkostí a dalších krásných cen odneslo i skvělé zážitky, někteří možná i pár modřin.

I když po celý turnaj chyběla podpora z tribun, kterou při plánování této akce všichni očekávali, zúčastněné týmy, a hlavně děti si tuto krásnou sobotu užili na jedničku a to je hlavní. I my v BLACHOTRAPEZ jsme velmi rádi, že jsme naplnily tu hlavní myšlenku našeho projektu CHCEMEPOMAHAT.

Věříme, že se opět velmi brzy setkáme na dalších turnajích pod hlavičkou BLACHOTRAPEZ Tournament a tentokrát už se všemi a bez omezení.

Těšíme se na Vás.

© Copyright - chcemepomahat.cz