Velký fotbalový svátek v Okrouhlicích

Třetí zářijová sobota v Okrouhlici patřila dětem. Na fotbalovém hřišti TJ Okrouhlice se od 9:00 hodin uskutečnil velký fotbalový svátek pod názvem BLACHOTRAPEZ CUP. Turnaje se zúčastnily malé fotbalové naděje z okolí Havlíčkova Brodu ve věku 9-10 let pod záštitou společnosti Blachotrapez. Ač bylo chladno a vypadalo to, že bude pršet neodradilo to žádného fotbalového nadšence od účasti na fotbalovém svátku.

Tancující panák a fotbalová stěna – největší radost dětí.

Hned u vstupu čekaly děti zajímavá překvapení a zároveň i největší zábava – tancující nafukovací panák a nafukovací fotbalová stěna. To byly nejnavštěvovanější atrakce v průběhu celého turnaje.

Celého turnaje se zúčastnilo 16 týmů a děti si zahrály ve skupinovém souboji ve 4 skupinách. Dle umístění v základní skupině se týmy poskládaly do finálových skupin.

O program pro děti bylo stále postaráno

Skupinové zápasy se nesly v úžasně bojovné atmosféře. Nejen na hřišti mezi dětmi, ale i v perfektním fandění zúčastněných trenérů, a co víc i v milém, občas hlučnějším, povzbuzování rodičů dětí. To k fotbalu prostě patří.

V průběhu turnaje byly přichystané pro všechny návštěvníky různé atrakce, soutěže, ale i bufet s různými dobrotami. Děti se mohly dosyta vyskákat na dvou nafukovacích skákacích hradech, využít dvou stanovišť pro malování na obličej. Asi největší zástup dětí, připomínají nekončící řadu, se tvořil před stánkem s cukrovou vatou.

BLACHOTRAPEZ CUP – vítězem je každé dítě

Soutěžní zápasy se hrály na 4 hřištích ohraničených barevnými kužely. Jeden zápas se hrál 15 minut. V každé skupině se odehrálo 6 zápasů, takže se každé dítě dostalo na dostatečný čas na hřiště. Celý turnaj se nesl v duchu, aby si zahrály všichni.  Mezi zápasy měly děti dost času, aby si oddychly, rozebraly s trenéry taktiku do dalších klání, doplnily energii a mohli si užít i atrakce.

Po odehrání všech zápasů ve skupinách se týmy zařadily do finálových skupin. Vítězné týmy do skupiny šampionů, další týmy do zlaté, stříbrné a bronzové skupiny. Úlohou trenérů bylo vybrat z týmu hráče, kteří byli na konci turnaje vyhlášeni v kategoriích NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ, NEJLEPŠÍ BRANKAŘ a dle nastřílených branek STŘELEC TURNAJE. Tito hráči byli odměněni krásnými poháry, které budou z hrdostí zdobit poličky nadějných fotbalistů v jejich pokojích.

V turnajích generálního partnera společnosti BLACHOTRAPEZ se vítězi stávají všichni. A také proto si každý účastník turnaje odnesl pamětní medaili a dárkovou tašku. Naším cílem je, aby se každé dítě naučilo, co je v životě dobré, užitečné a aby se naučily, že vítězství a prohry patří k životu. V konečném důsledku jsou důležité pocity a vzpomínky, které zůstanou v paměti každého dítěte.

Věříme, že se spolu v příštím roce potkáme na dalších, pro děti určených, akcích pod záštitou BLACHOTRAPEZ – CHCEMEPOMAHAT.

Co říct na závěr?

Náš hlavní cíl, úsměv na každé dětské tváři, se nám podařilo splnit na výbornou.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli k úžasně strávenému fotbalovému svátku v Okrouhlici.

Těšíme se na Vás při dalších akcích.

Prohlédněte si galerii fotek z akce

© Copyright - chcemepomahat.cz