Benefiční LIVE KONCERT

Zrodila se myšlenka …

Nebylo to dávno, kdy Andrea Bocelli zpíval pro Milán a celý svět, pro miliony lidí na celém světě, jejichž pohyb byl omezen v rámci opatření přijatých v boji proti novému koronavirus.

I my jsme zůstali uvězněni ve svých domovech. Plány se zrušily, v lepších případech odsunuli na pozdější termín.

Společnost BLACHOTRAPEZ se na Slovensku v roce 2020 rozhodla pomáhat. Naplánované bylo pořádání fotbalových turnajů pro děti pod názvem BLACHOTRAPEZ CUP bohužel pro koronavirus musela tyto turnaje odložit na neurčito. Během turnajů měla v plánu ve spolupráci s neziskovou organizací LIDÉ LIDEM pomáhat lidem se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním poukazováním na jejich výzvy a podporu.

Osud to zařídil jinak a pobyt venku v přírodě se změnil na akci „ZŮSTAŇ DOMA“. Zde se zrodila myšlenka – pomoci těm, co každoročně pomáhají, no „díky“ pandemii koronavirus pomáhat nemohou.

Podpořte GAUČOVÚ výzvu

Narychlo se nám podařilo díky skvělým lidem uspořádat akci, které snad oslovilo větší množství lidí, chytilo je za srdce, potěšilo duši a pomohlo alespoň na chvilku zapomenout na každodenní útrapy a omezení.

Doufáme, že společnými silami se nám podařilo podpořit i hlavní myšlenku tohoto benefičního koncertu – finančně podpořit projekty GAUČOVÉ výzvy, kterou vyhlásila nezisková organizace LIDÉ LIDEM #gaucovavyzva.

Máme i další projekty

Zároveň jsme rádi, že ostatní plánované aktivity pomoci společnosti BLACHOTRAPEZ jako jsou Čisté hory či Velké čištění Malého Dunaje se nám podařilo taky uspořádat v původních termínech.

Děkujeme Vám, že jste přijali naše pozvání na tento koncert a těšíme se na setkání s vámi při dalších projektech.

Generální partner

© Copyright - chcemepomahat.cz