Blachotrapez dětský den plný úsměvů

Krásné dopoledne plné dětské radosti, to byl první Blachotrapez dětský den pořádaný ve spolupráci s havlíčkobrodským bruslařským klubem v sobotu 21. května na zimním stadionu Kotlina v Havlíčkově Brodě.

Naším hlavním cílem bylo vykouzlit úsměv na každé dětské tváři a to jsme, doufáme, splnili na výbornou 🙂

Dopoledne plné pohybu a zábavy

Deset stanovišť zaměřených na pohyb, sport, prostě na aktivitu pro každé dítě. Na své si přišli úplně všechny děti, každý plnil úkoly podle svých schopností a dovedností.

Slalomové dráhy, přeskoky, střelba na branku, hokejové disciplíny a dokonce i jízda na koloběžce, aktivity zaměřené na atletiku, zdatnost a šikovnost. Prověřili jsme schopnosti každého dítka a na konec tuto cestu splnily úplně všichni.

Nejen děti, ale kolikrát i rodiče zkoušeli svou šikovnost a trefu 🙂

Zábava na prvním místě

Blachotrapez dětský den, to nejsou jen úkoly, ale i zábava

Dva skákací hrady, malování na obličej, odměny a malé občerstvení. Velký Aladin, Spondgebob a jeho kamarádi, ti všichni doprovázeli děti na skákacích hradech. Tolik superhrdinů, koček, lišek, ostatních zvířat a postav na jednom místě. Malování na obličej bylo hodně oblíbenou atrakcí.

Náš cíl jsme splnili na 100%, vidět úsměvy dětí, slyšet jejich smích, to bylo to nejdůležitější.

Zasloužená odměna

Po překonání naší cesty a splnění všech úkolů čekala na děti odměna, každý odešel s krásnými zážitky, příjemně stráveným dopolednem a taškou plnou pěkných dárečků.

Mysleli jsme na všechno a proto jsme přichystali ještě malé občerstvení a děti odcházeli s párkem v rohlíku a limčou.

Děkujeme všem, kteří nás navštívili na Blachotrapez dětském dnu a věříme tomu, že jste si krásné sobotní dopoledne užili stejně jako my.

Už teď se všichni moc těšíme, jak se na stadionu v Kotlině potkáme příští rok 🙂