Blachotrapez Cup 2022 Chomutov

První zastávkou v letošním Blachotrapez Cup 2022 bylo regionální kolo v Chomutově. Počasí nám přálo a turnaj nám přinesl spoustu napínavých zápasů a krásný, slunný den plný dětské radosti a krásných zážitků.

První regionální kolo

Prvního kola se nám na slunném hřišti Junior Chomutov zúčastnilo 10 regionálních družstev. Kluci a holky z nedalekého okolí soupeřili o přímý postup do celorepublikového finále.

Jak dopadl Blachotrapez Cup 2022 Chomutov a kdo postupuje do finále?

Zlatá skupina postupující do finále
1. FK Baník Most Souš A
2. FK Baník Most Souš B
3. Junior Chomutov B
4. SK Ervěnice Jirkov modrý
5. SK Ervěnice Jirkov červený

Stříbrná skupina
1. FK Tatran Kadaň A
2. TJ Spartak Perštejn
3. Junior Chomutov A
4. FK Klášterec
5. FK Tatran Kadaň B

Doprovodný program pro všechny

Pro děti byly připraveny skákací hrady, zorbingové koule, velký nafukovací terč, malování na obličej nebo nafukovací stěna pro trénink přesnosti střely.

Další a snad i nejvíce vyhledávanou atrakcí bylo měření rychlosti střely, u této atrakce se tvořili fronty a nejen děti, ale i dospělí soupeřili o nejrychlejší střelu.

Na Blachotrapez Cup jsou vítězi děti

Pro nás je každé dítě vítězem. O tom se přesvědčili i děti v Chomutově. Každý malý fotbalista odcházel s pamětní medailí a odměnou. Z každého týmu byl vybrán nejlepší hráč, na kterého čekal pohár a další dárky.

Na každém turnaji vyhlašujeme nejlepšího brankáře, nejlepšího střelce a nejužitečnějšího hráče, v Chomutově byli oceněni:

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Pavel Novotný (Junior Chomutov B)

Nelepším střelcem s 23 brankami se stal Tomáš Ledvina (FK Baník Most Souš A).

Nejužitečnějším hráčem se dle všech trenérů stal Ladislav Surmaj (SK Ervěnice Jirkov – modrý)

Dle úsměvů na dětských tvářích věříme, že se letošní Blachotrapez Cup v Chomutově povedl a že si jej všechny děti užili.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zúčastnili Blachotrapez Cup 2022 v Chomutově a také všem, kteří se s námi na této skvělé akci podíleli. Věříme tomu, že si tropickou neděli užili všichni naplno.

Doufáme, že si příští ročník užijeme v ještě lepší atmosféře, už teď se na příští ročník těšíme 🙂

Tým Blachotrapez